Музика іспанською з перекладом

Вивчайте іспанську мову, слухаючи музику
Музикальне відео іспанською + переклад тексту пісень на українську

Відкрийте для себе іспанську та латиноамериканську музику. Слухайте популярні пісні іспанською та запам’ятовуйте нові слова. До кожного музичного кліпу додається текст пісень та її переклад українською.

Вивчайте іспанську мову за допомою цих музичних відео:

Тут ви знайдете пісні різноманітних виконавців та музичних груп. Більшість з них дуже популярні в іспаномовних країнах: в Іспанії, Мексиці, Аргентині, Колумбії тощо. Щоб допомогти вам отримати найбільшу користь від перегляду цих музичних кліпів, ми пропонуємо до кожного з них текст пісні в оригіналі та її переклад україньскою.

Яким чином можливо перетворити будь-який музичний кліп в урок іспанської мови? Наша колекція пісень вміщує багато запальних композицій на різноманітні теми. Завдяки тому, що до всіх музичних кліпів додається текст пісні в оригіналі та її переклад на українську, ви в змозі перетворити цей текст на вправу з читання, прослуховування та вимови. Спочатку послухайте пісню, читаючи одночасно її текст іспанською. Зверніться до перекладу на українську за необхідністю. Ви маєте змогу виписати всі корисні слова та намагатися запам’ятати їх. Потім послухайте пісню ще декілька разів та спробуйте зрозуміти її повністю. Дуже корисно знайти у словнику дієслова, які ви бачите у пісні та звернути увагу на їх форми. Намагайтесь вмикати ці пісні коли ви займаєтесь домашнімі справами, щоб підспівувати та повторювати нові слова якомога частіше. Ви побачите, що дуже швидко ви будете в змозі співати іспанські пісні з вашими улюбленими виконавцями.

Вивчайте іспанську без спаму

Ми регулярно додаємо нові розділи та матеріали для вивчаючих іспанську. Чи хотіли б Ви бути в курсі останніх новинок? Підпишіться на наші новини. Ви будете отриувати 1 лист на місяць де буде 100% новин та 0% спаму: