Іспанська граматика

Іспанська граматика
Правила, таблиці, приклади

Навчіться розмовляти іспанською правильно. Наші граматичні таблиці зроблять самі складні аспекти іспанської граматики доступними для всіх. Вивчайте таблиці та будуйте ваші речення за правилами іспанскької мови.

Іспанські дієслова

Іспанські дієслова недарма зводять з глузду старанних учнів. В іспанській мові існує множинність часових форм, до викорастання яких потрібно звикнути. Наші таблиці та поради допоможуть вам використовувати часи дієслів як носій мови.

Інші граматичні теми

Тут ви знайдете такі важливі теми іспанської граматики, як артиклі, рід іменників, множина, форми займенників та інше. Будь-яку граматичну тему можливо швидко зрозуміти якщо вона надана цікаво та візуально легко для сприйняття. Наші прості пояснення та таблиці допоможуть вам стати експертом в іспанскькій мові!

Що таке граматика? Граматика – це правила, які допомагають нам об’єднати слова у речення. Говорячи про іспанську граматику, ми зазвичай маємо на увазі такі поняття, як часи дієслів, рід та число іменників, правила використання артиклів, займенників, прикметників тощо. При вивченні мови недостатньо знати лише окремі слова, потрібно знати як саме використовувати їх у реченні, а для цього нам потрібно вміти відмінювати дієслова, знати форми відмінків займенників та інші граматичні правила. Запам’ятовування граматики стає набагато простіше, коли вона запропонована у вигляді таблиць та проілюстрована прикладами.

Вивчайте іспанську без спаму

Ми регулярно додаємо нові розділи та матеріали для вивчаючих іспанську. Чи хотіли б Ви бути в курсі останніх новинок? Підпишіться на наші новини. Ви будете отриувати 1 лист на місяць де буде 100% новин та 0% спаму: