Тексти з аудіо для вивчення іспанської

Тексти на іспанській мові з аудіо
Тексти іспанською з перекладом на українську з аудіо

Іспанські тексти для будь-якого рівня. Слухайте та читайте тексти на іспанській. Всі аудіо записані носієм мови. До кожного тексту додається список нових слів та переклад на українську.

Ви хотіли б читати тексти іспанською? Формуйте звичку читати іспанські тексти з першого дня вивчення. Коли ми вивчаємо іноземну мову, читання текстів становитемиться незамінним джерелом поповенння нашого словникового запасу. Якщо ви тільки починаєте вивчати іспанську мову, ви побачите, що наші тексти початкового рівня включають в себе мінімальний набір нових слів та конструкцій. Прочитайте та послухайте кожен тексте декілька разів та побачите, що результат не за горами. Якщо у вас середній чи просунутий рівень, ви помітете, що за допомогою цікавих текстів ваш словниковий запас та розуміння граматичних конструкцій буде покращуватись з кожним днем!

Вивчайте іспанську без спаму

Ми регулярно додаємо нові розділи та матеріали для вивчаючих іспанську. Чи хотіли б Ви бути в курсі останніх новинок? Підпишіться на наші новини. Ви будете отриувати 1 лист на місяць де буде 100% новин та 0% спаму: