Мультфільми іспанською

Мультфільми іспанською
до кожного відео додається повний текст епізоду + список корисних слів

Невже мультфільми можуть допомогти нам у вивченні іспанської мови? Звичайно! Прості сюжети й безліч діалогів допоможуть вам розширити словниковий запас та добре провести час.

Вивчайте іспанську мову за допомогою мультфільмів

Натисність на будь-який з запропонованих нижче епізодів. Щоб допомогти вам у вивченні, ми розташували під кожним відео повний текст епізоду на іспанській мові. Крім того, ми виділили самі корисні слова та фрази, щоб ви звернули на них особливу увагу. Поруч з текстов ви знайтее список нових сліва з перекладом на українську.

Як перетворити епізод будь-якого мультфільму в урок іспанської мови? Коли ви почнете дивитись будь-які з цих відео, намагайтесь зрозуміти його, не підглядаючи в іспанський текст. Зовсім не обов’язково намагатися зрозуміти кожне слово, головне – вловити сутність історії та загальну ідею діалогів. Ви побачите, що не знаючи навіть й 50% слів, що використовуються, можливо зрозуміти сюжет мультфільму. Після першого перегляду, прочитайте текст іспанською (ви знайдете його одразу під кожним відео), звертаючи увагу на виділені слова. Намагайтесь знайти у словнику форми нових дієслів та звернути увагу на те, як вони були використані у тексті. Після цього ми радимо вам подивитись кожен епізод ще 2 чи 3 рази. Таким чином, ви отримаєте урок іспанскьої мови тривалістю 30 – 50 хвилин, який допоможе вам попрацювати над слідуючими аспектами: слухове сприймання/розуміння, читання та поповнення словникового запасу.

Вивчайте іспанську без спаму

Ми регулярно додаємо нові розділи та матеріали для вивчаючих іспанську. Чи хотіли б Ви бути в курсі останніх новинок? Підпишіться на наші новини. Ви будете отриувати 1 лист на місяць де буде 100% новин та 0% спаму: